הפעם אני רוצה לדבר על עיצוב חדרי אמבטיה. לכל חדר אמבטיה בכל גודל, יש פוטנציאל להפוך להיות חדר מעוצב, ונעים במיוחד. רק צריך לדעת מה לעשות בכדי להפוך אותו לכזה.
ככה שגם אם נכנסתם לבית בו חדר האמבטיה קטן יחסית וכביכול נראה  שאין הרבה מה לעשות שם, יש כמה דברים שאפשר לעשות בכדי לשנות.

להקפיד לבחור אסלה נכונה אסלה מהווה אלמנט חשוב בכל חדר אמבטיה וכדאי לא להקל ראש בנושא. הקפידו לבחור אסלה שהיא גם נוחה וגם תשתלב בצורה יפה עם חדר האמבטיה.
לחפש אמצעי אחסון מתאימים – ישנם אמצעי אחסון לאמבטיה מדליקים ויפים – אפשר גם להיות יצירתיים ולא להשקיע סכומי כסף גבוהים במטרה זו. בדקו כמה שיותר אפשרויות והתעדכנו בחידושים בתחום.
להוסיף פאן עיצובי אישי – אל תפחדו לקחת סיכונים, חשבו מחוץ לקופסא והוסיפו אלמנטים עיצוביים משלכם. תופתעו לגלות שהתוצאות יכולות להיות מדליקות במיוחד. יש לי חברה, שיש לה בחדר האמבטיה מדף עם משחקי ההרכבה של קינדר וחברים אחרים ארגנו לעצמם עמדה למגזינים וספרים ממש קרוב לאסלה – כל עוד זה לא תופס שטח מיותר ולא מפריע לנוחות,  זה יכול להיות מדליק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation