כשאנחנו ניגשים לבנות בית מגורים חדש או משפצים בית מגורים קיים, אחת השאלות שאנחנו צריכים להתעסק בהן היא, האם אנחנו מעדיפים מטבח מודרני או מטבח כפרי.

על פניו מדובר בשאלה שמעמידה במרכזה איזה אפיון של עיצוב אנחנו רוצים למטבח שלנו, אך לא רק בעיצוב מדובר אלא גם באלמנטים נוספים. כפי שאנחנו יכולים להניח, ההבדלים בין שני המטבחים באים לידי ביטוי גם בצורה וביכולת העבודה במטבח, וכן באופן בו הוא ישתלב במבנה ביחד עם החללים האחרים והעיצוב הכללי שלו.

לפני שנסביר את ההבדלים בין שני המטבחים בקצרה, צריך לומר, שניהם יכולים להיות מאוד פרקטיים ושניהם כמובן יכולים להוסיף הרבה מאוד לעיצוב של המבנה, ובכל זאת, כפי שניתן להניח, קיימים הבדלים שאי אפשר להסתיר.

על ההבדלים בין מטבח מודרני למטבח כפרי

מטבח מודרני מאופיין בכך שהוא הרבה יותר מינימליסטי, יותר מרווח, יש לו עיצוב הרבה יותר קר, יש שיאמרו שהעיצוב שלו הרבה יותר רציונאלי מאשר עיצוב של מטבחים אחרים, בין אם זה שהוא יותר פונקציונאלי והרבה יותר נקי וישר.

מטבח כפרי, לעומת זאת, עשוי מעץ מלא, מכיל הרבה מאוד פתרונות אחסון, הוא הרבה יותר מצומצם ודחוס, הוא כולל בתוכו לא רק את המטבחים והשיש, אלא גם אי במרכזו עליו מותקנים משטחי עבודה. זה מטבח שמשדר הרבה יותר תחושת חמימות ונעימות.

חשוב להדגיש, בדרך כלל, מטבחים מודרניים יתאימו יותר למבנים חדשים או מבנים משופצים בעיר או במקומות שאפשר לקרוא להם "בורגניים". לעומת זאת, מטבחים כפריים, למרות שמם, יכולים להתאים גם לעיר וגם למקומות אחרים, הכל תלוי בעיצוב הכולל של המבנה, בגודל ובאופי המבנה באופן כללי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation