2
הבית של הקסלמנים היה חלום, עזבו את זה שמדובר בבית פרטי רחב ידיים עם חצר מהחלומות, מדובר בבית הממוקם קרוב קרוב לים, מה שאומר שדרך חלק מהחלונות ניתן לראות את רצועת חוף הים התיכון ולהריח את הים – אני יודעת שבמקרה של צונאמי זה אולי פחות בטוח, אבל מי באמת חושב על הדברים הללו.

בכל מקרה, הם הזמינו אותי לפני שיפוצים וביקשו ממני עזרה לעצב את הבית מחדש – התקציב היה גדול והאמת, שלי קצת היה קשה להבין למה הם רוצים לשפץ, הכול היה נראה פחות או יותר נפלא – אבל מי אני שאתווכח.

מכיוון שכבר ציינתי בעבר את הפטיש שיש לי לווילונות ולחלונות, הדבר הראשון שהתמקדתי בו היה אותם חלונות שפונים אל הים, רציתי ליצור את העיצוב שישתלב בצורה מושלמת עם הנוף הקסום – מה שאומר במקרה הזה, עיצוב כמה שיותר נקי שיהיה לו את הכוח להדגיש את מה שניבט ממנו.

אם אתם סקרנים, אשתף אתכם שבסופו של דבר, בחרתי עבורם וילונות עבים בצבע כחול כהה, חלק, אשר השתלבו בצורה נפלאה עם הנוף, כמו גם עם העיצוב של הבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation